همانطور که از منابع خبری آنها در رسانه های اجتماعی مشهود است ، به نظر می رسد بازیگران فیلم The Walking Dead به رغم گرما ، ساعات طولانی و مواد آخرامانی که در این نمایش حضور داشتند ، زمان خوبی برای فیلمبرداری این سریال داشته اند. اما نیمه اول فصل 7 ، سطح خشونت بالا که باعث شده بسیاری از تماشاگران را به خوبی رها کنند ، برای بازیگران درگیر در تولید بدبختانه بود.

برای نورمن ریدوس ، این عامل جدایی بود که باعث می شد قسمت ها "خشن" شوند تا شلیک شوند - همین اتفاق برای لنی جیمز نیز صدق کرد ، که شخصیت خود را برای بخش بزرگی از فصل جدا از بقیه نگه داشت. با این حال ، برای دیگران ، محتوای وحشیانه این فصل بود که آنها را از نظر احساسی گذراند. جفری دین مورگان به مجله مصاحبه گفت که وی به دلیل صدمه زدن به دوستانش روی صفحه ، از گاز خارج شد. "آنها همه آدم های خوبی هستند ، و من آنها را دوست دارم - کل بازیگران" ، بنابراین برای ادامه دادن سوار آنها به سختی که من سوار آنها می شوم ، بین اینها طول می کشد ، خدایا ، باید نفس خود را کمی جلب کنید. کمی ، "او گفت. "این در همه زمانها خیلی مهم بود. شاه در همه اوقات سنگین بود. در نمایش که پخش می شود ، دیگر هیچ اجاره ای وجود ندارد و 10 روز برای ما اینگونه بوده است. فقط 40 دقیقه از آن زمان نگذشته است ؛ 10 روز از آن ، هر روز ، تمام روز. "

بزرگترین تغییر از کمیک صرفاً به دلیل راحتی بوده است

یکی از چشمگیرترین تغییراتی که از انتقال The Walking Dead از کتاب به صفحه نمایش وجود دارد این واقعیت است که ریک هنوز دو دست داشت. در کمیک ها ، فرماندار دست راست ریک - سمت تیرانداز خود را قطع می کند - نه کمتر - بنابراین وقتی شخصیت در فصل سوم وارد صحنه شد ، بسیاری از خوانندگان برای اجتناب ناپذیر مهار شدند. اما هرگز این اتفاق نیفتاد.

یک زن و شوهر کوچک و حیرت انگیز در این رویداد وجود داشته است ، مانند شخصیت خاص نمایش که مرل مجبور شد دست خود را قطع کند تا از دست داشتن در یک پشت بام فرار کند و نگان تهدید کند که دست کارل را در فصل هفتم قطع می کند. اما ریک هنوز با دو مشت کاملاً کاربردی کار می کند. با این حال ، به دلیل عدم علاقه یا وفاداری به ماده منبع که این تغییر صورت گرفته است ، نیست. کرکمن در سریال Reddit AMA تصمیم خود را صرفاً عملی توصیف کرد و نوشت: "برای روشن شدن ، فکر می کنم قطع کردن دست ریک [خاموش] هنگامی که ما این کار را کردیم GREAT برای طنز بود .فقط اینکه در یک رسانه دیگر سخت تر خواهد بود. برای خاموش کردن ، ما در طنز تقلب می کنیم زیرا همه چیز در حال حرکت نیست. شما نمی توانید این کار را در نمایش انجام دهید. می بینید که ریک قادر به بارگیری اسلحه خود نیست و مواردی از این دست. CGI قطع کردن ریک دست گران است ، اما ما آن را با پای هرشل انجام دادیم ، بنابراین اگر به شدت از دست دادن ریک احساس کردیم ، این کار را می کردیم. "

انتظار می رود بازی نهایی خوش بینانه باشد

این نمایش ممکن است از برخی جنبه های مهم از سریال های طنز در حال حاضر کمن فاصله گرفته باشد ، اما نویسنده هنوز هم تأثیر خلاقیت زیادی دارد و می گوید- بنابراین در The Walking Dead وجود دارد و به گفته وی ، طرفداران می توانند منتظر پایان هر دو نسخه باشند. . وی در بازدید از WTF Podcast (از طریق Variety) به مارک مارون گفت: "این یک نمایش بسیار محبوب است ، و [به نظر می رسد [مدیران در AMC] می خواهند 50 فصل را در پیش بگیرد و ممکن است برای 50 فصل هم بگذرد. قطعاً یک نقطه پایان در مقطعی. " وی در ادامه افزود: در حالی که ممکن است حال حاضر برای شخصیت های او دشوار باشد ، اما مبارزه با سگ برای بقا باید روی یک یادداشت بالا پایان یابد و گفت: "من داستان را از ابتدا تا انتها می بینم ، در طی سالهای بسیاری ، سالهای بسیاری ، بنابراین من. فکر کنید این یک داستان بسیار امیدوارانه در مورد بشریت است که بتواند بر این وضعیت غیرقابل تحمل ، آخرامانی غلبه کند . این فقط انجام این کار را به مدت طولانی می طلبد. "

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jennifer سوپرامریکایی google play David Michael Anthony test فالوور ارزان اینستاگرام April مطالب مفید از اینترنت