پس از عزیمت به موقع دارابونت از سریال ، معاون او ، گلن مززارا برای فصل دوم معرفی شد. اما تصدی وی در صدر مدت طولانی دوام نخواهد داشت. پس از اتمام تولید در فصل دوم ، از اسکات گیمپل نویسنده خواسته شد تا صدرنشینی را برعهده بگیرد ، در حالیکه مازارا خداحافظی نادرست از شبکه را بدست آورد. شایعات شایع شد که این کرکمن بود که برکناری خود را ارکستر کرد ، اما کرکمن با گفتن رولینگ استون این مسئله را تکذیب کرد: "مایه تاسف است وقتی کسی از قد و قامت خود شروع به گفتن چیزهایی کند ، زیرا به نظر می رسد که آنها در این امر واقف هستند ، اما واقعاً اینگونه نیستند. قطعاً بی دست و پا است زیرا این طور نیست که من کسی اخراج شده باشد. "

از طرف وی ، مزرارا اختلافات خلاقانه را دلیل دومین تعویض خانه عنوان کرد و گفت: "نمی توانم بگویم" من می خواستم این کار را بکنم ، آنها می خواستند این کار را انجام دهند. " این فقط یک تجمع اختلاف در لحن ، رویکرد ، داستان پردازی است. هیچ چیز مشترکی وجود نداشت. بهتر است به طور دوستانه تقسیم شود. "

اولین کسی که در این نمایش بازیگر شد ، کسی که فکر می کنید نبود

با توجه به اینکه او چهره اصلی سریال برای کل نمایش بوده است ، طرفداران Walking Dead ممکن است گمان کنند که اندرو لینکلن اولین شخصی بود که برای نقش ریک گریمز در این نمایش انتخاب شد. اما در کمال تعجب چنین نبود. لینکلن به هالیوود ریپورتر گفت که وی در واقع پس از لنی جیمز بازیگر شد ، که شخصیت مورگان را در خلبان بازی کرد و بعد از آن برای چند فصل ناپدید شد تا اینکه در میانه فصل 3 بازگشت.

اندرو لینکلن تقریباً به جای آن نقش دیگری را بر عهده گرفت

در یک مورد عمده درهای کشویی هالیوود ، اندرو لینکلن تقریباً به عنوان کلانتر ریک بازیگر نبود زیرا او در آن زمان نقشی را در فیلم دیگری پذیرفته بود. اما زندگی او را به سمت انجام این فیلم گرفت زیرا ، همانطور که به او گفت ، هالیوود ریپورتر ، فرزند دوم او اندکی قبل از اینکه انتظار می رود فیلم شروع به تولید کند متولد شد و تصمیم می گرفت که تصمیم بگیرد این فیلم را بکشد. وی گفت: "من دوستی پیدا کردم که در این فیلم جایگزین من شود و فردای آن روز ، این فیلمنامه از AMC پخش شد. من حتماً با فرانک [دارابونت] در رادار آنها بوده ام و او از من خواسته بود که تست کنم. این باورنکردنی بود." .

بعداً او فاش كرد كه او برای حضور در جلسه استماع ، واقعیت حضور دارابونت بود و او معتقد بود كه این نمایش می تواند آینده واقعی داشته باشد و ارزش آن را دارد كه خانواده در حال رشد خود را برای آن جابجا كند. او به رولیینگ استون گفت: "فرانك با ما در مورد هواپیما صحبت كرد."

پیش داریل دیکسون

داریل دیکسون ، قهرمان کمان کمان نورمن ریدوس به عنوان یکی از علاقه مندان به نمایش در این نمایشگاه ظاهر شد ، اما ریدوس در ابتدا برای بخشی از مرل دیکسون (که قبلاً به مایکل روکر واگذار شده بود) استماع می کرد. Showrunners او را خیلی دوست داشت و بخشی از Daryl (شخصیتی که مانند Merle در کمیک ها ظاهر نمی شود) را به طور خاص برای او ایجاد کرد. داریل با وجود حمل و نقلهای هوادار بسیاری از طرفداران او با بانوان مختلف در این نمایش ، به طور هدفمند برای حفظ جذابیت اسرارآمیز خود "غیر جنسی" را ترک کرده است.

فعالیت های بازیگران جنایی

گتی ایماژ

برخی از اعضای بازیگران The Walking Dead برای رفتار بد دوربینشان در نزدیکی مجموعه جورجیا ، خود را در آب گرم یافتند. ابتدا ، در سال 2012 ، بازیگر اسکات ویلسون به دلیل رانندگی در حالت مستی دستگیر شد و گفته می شود که وقتی پلیس از آنجا خارج شد ، "به نوبه خود یوگا را به جای آزمایش هوشیاری میدانی انجام داد". (شخصیت او هرشل ، طرفداران ممکن است به خاطر بیاورند ، یک الکلی در حال بهبودی در این نمایش بود.) سپس در سال 2015 ، ست گلیام ، که نقش گابریل استوکس را بازی می کند ، نیز به دلیل DUI (و همچنین رانندگی بی پروا و داشتن ماری جوانا) دستگیر شد. برای سرعت در 107MPH در یک منطقه 55MPH متوقف شد.

در یک صحنه ، تیم SWAT پرتلاش بود

در طول تولید قسمت دوم این فصل افتتاحیه ، بازیگران و خدمه The Walking Dead مجموعه ای از بازدیدکنندگان غیر منتظره را بدست آورد: تیم SWAT پلیس. مایکل روکر در پشت بام تیراندازی اسلحه مرل را برای شبیه سازی یک تیرانداز از خفا تیراندازی زامبی انجام داد اما تماشاگران رفتار او را برای معامله واقعی اشتباه کردند و در پلیس تماس گرفتند.

همانطور که بعداً راکر در خصوص ویژگی های پشت صحنه برای این فصل توضیح داد: "شما می دانم که زامبی ها شلیک می کنم ، و من واقعاً هیچ نگرانی برای آن ندارم تا اینکه اولین شلیک را گرفتم و دیدم که مردم می پرند و دویدن می کنند. آنها قبلاً تیم SWAT را اعزام كرده بودند. افسر گفت: "خواهش می كنم ، بایستید." "این آخرین باری نبود كه زنگ هشدار دروغین در مورد نمایش زنگ می زد. در سال 2016 ، خانواده ای بزرگ فا ، مونتانا ، پس از آنكه همسایگان در یك حادثه خشونت خانگی احتمالی درگیر با اسلحه در داخل منزل خود تماس گرفتند ، توسط پلیس فریب خوردند . زیرا آنها در حال تماشای این نمایش به اندازه کافی بلند بودند كه همسایه ها آن را بشنوند.

بازیگران عاشق شوخی به یکدیگر هستند

برای نمایش با چنین مطالب وحشتناکی مانند The Walking Dead ، ستاره های آن مطمئناً می دانند که وقتی دوربین ها در حال چرخیدن نیستند ، از آن لذت ببرند. بازیگر ویژه نورمن ریدوس به طور خاص سابقه طولانی در شوخی اندرو لینکلن و دیگران را در حین تولید دارد و برخی از بزرگترین بازدیدهای وی از کتاب تاریخ ضخیم hijinx آنها شامل Reedus است که با استفاده از ماشین های لینکلن پر از دریچه های اتومبیل با پر زرق و برق و پر زرق و برق آن را منفجر می کند. به زودیاو A / C را تکان داد و به او یاد داد که با این عبارت "کجا توالت است" به هواداران ژاپنی سلام کند و وقتی می خواست بگوید "از شما متشکرم که اجازه دادید اینجا باشم." معروف به لینکلن است که او را به مناسبت او بازگرداند ، مانند زمانی که موتور سیکلت گنجینه ریدوس را با یک عروسک جنسی بر قایق گذاشت و آن را به قایق سواری به وسط یک دریاچه فرستاد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : نمایش ,لینکلن ,بازیگر ,فیلم ,اندرو ,پلیس ,walking dead ,اندرو لینکلن ,مایکل روکر ,تماس گرفتند ,نورمن ریدوس ,اندرو لینکلن تقریباً
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قاب چوبی دل باخته احکام مهم آیت الله خامنه ای باران ببار سایه مرجع با حال ترین مدهای جی تی ای سن اندرس تعمیر مشعل شوفاژ، رادیاتور، پکیج، اسپیلت، داکت اسپیلت، مینی چیلر،فن کوئل کافی نت دیاکو بازی مود دانلود‌بازی‌وبرنامه‌مودشده